Завтра відбудеться презентація книги поезій, номінованої на Шевченківську премію, члена Національної спілки письменників України, автора шести поетичних збірок, переможниці всеукраїнських та міжнародних літературних конкурсів і фестивалів Юлії Бережко-Камінської (Yulia Berezhko-Kaminska) “Пошепки і вголос”. Захід відбудеться у читальній залі на ІІІ поверсі Мукачівської міської центральної бібліотеки імені Духновича.
Початок о 13. 00. Вхід вільний.
В Мукачеві відбудеться презентація книги поезій, номінованої на Шевченківську премію
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/8-20.jpg)
Leave a Reply