1-го липня о 17:00 на Майдані Незалежності відбудеться свято футболу! Організатори підготували конкурси та розваги, розіграші призів, у тому числі й квитки на матч збірної України у Лізі Націй. На святі буде ді-джей та музична програма, а ще зустріч із зіркою українського футболу. Хто це буде? Приходьте і дізнаєтеся. Спонсором заходу є Перша Приватна Броварня. Захід відбувається за підтримки Федерації футболу України.
Leave a Reply