RADIO7

#добреналаштоване

В Лук’янівському СІЗО спалах кору

В Лук’янівському СІЗО спалах кору

У Лук’янівському СІЗО оголошено карантин через спалах кору. Про це в коментарі РБК-Україна повідомило джерело в адміністрації державної кримінальної виконавчої служби.

Як зазначається, з 14.01.2019 зареєстровано спалах кору серед осіб, узятих під варту та засуджених в СІЗО.

“Так, станом на 15 січня захворіли 7 осіб”, – повідомив співрозмовник.

Він зазначив, що госпіталізація ще не проводилась.

“Контактних осіб – 71 людина, які контактували із захворілими. Для того, аби запобігти розповсюдженню кору було створено комісію з інфекційного контролю. Розроблено та введено в дію план щодо попередження розповсюдження захворювання серед осіб, узятих під варту”, – повідомило джерело. Окрім того, було створено ізолятор для хворих. “Виявлених хворих було ізольовано в камери, відведені під карантин. Ще нікого не госпіталізували, але у разі необхідності їх будуть госпіталізувати у клініку. Встановлено посилене медичне спостереження на 21 добу з 15 січня. На сьогодні ми проводимо виявлення хворих на кір. Посилений контроль введено в дію. Ввели також режимно-обмежувальні заходи у СІЗО”, – резюмував співрозмовник.

У селі Шевченкове, що входить до складу Кілійської об’єднаної громади Одеської області, медики станом на 13:00 понеділка діагностували кір вже у 48 дітей. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на Facebook глави Кілійської ОТГ Павла Бойченка.

Бойченко підкреслив, що усі хворі діти з числа відмовників від вакцинації. “13.00 – підтверджений діагноз вже по 48 хворим. Усі хворі діти з числа відмовників від вакцинації. У навчальних закладах с. Шевченкове і в дитячому садку “Топольок” з сьогоднішнього дня запроваджено карантин”, – написав він.

Глава Кілійської ОТГ підкреслив, що спалах кору – наслідок безвідповідальності батьків, які злісно ігнорували численні попередження і заклики медпрацівників до вакцинації.

Додамо, двох із 48 малолітніх пацієнтів, яких раніше госпіталізували і в яких діагностовано стан середньої тяжкості захворювання на кір, доставлено на лікування до Одеської обласної лікарні.

У трьох районах Рівненської області через грип школи закриті на карантин. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на місцеве видання “Рівне вечірнє“.

Як зазначається, за даними Рівненського обласного лабораторного ценру, у Рівненській області збільшується кількість хворих на грип та ГРВІ. Зокрема, за минулий тиждень на грип захворіло майже 8 тисяч осіб, зокрема, 4,5 тис. дітей до 18 років. Крім того, протягом тижня було госпіталізовано 177 осіб, з них 117 дітей.

Наразі найвищий рівень захворюваності спостерігається у Костопільському районі, де впродовж тижня захворіли 1,2 тис. осіб, у всіх школах району на тиждень продовжили канікули.

Крім того, на карантин закриті школи у Дубенському та Гощанському районах.

Leave a Reply