RADIO7

#добреналаштоване

В Іршаві провели ярмарок професій

В Іршаві провели ярмарок професій

Зроби свій вибір! Будуй своє майбутнє! Саме під таким гаслом 16 травня 2019 року Іршавською районною філією Закарпатського обласного центру зайнятості спільно з відділом освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї, молоді і спорту Іршавської об’єднаної територіальної громади у виставковому залі Іршавського районного будинку культури проведено ярмарок професій для учнівської молоді загальноосвітніх закладів району та ДПТНЗ «Білківський професійний аграрний ліцей», безробітних та шукаючих роботу.

Захід організований з метою профілактики безробіття серед молоді, орієнтації на вибір актуальних професій, формування бізнес-мислення, ознайомлення з перспективними напрямками економічного розвитку району, регіональним ринком праці та послугами, що надає служба зайнятості, а також спрямований для обізнаності учнів, які бажають зробити перший крок до вибору професії, створення сприятливого середовища для формування сучасного молодіжного ринку праці та працевлаштування, формування особистісного змісту вибору професії, її чіткої професійної спрямованості, надання всебічної інформації про фахи, які користуються попитом на сучасному ринку праці.

У заході взяла участь учнівська молодь загальноосвітніх шкіл Іршавської ОТГ та району, учні ДПТНЗ «Білківський аграрний професійний ліцей», роботодавці, представники влади, в особі заступника голови РДА – Івана Мошколи, інспекторів відділів освіти, охорони здоров’я, культури, сім’ї та молоді, голови районної ради Івана Поповича, представників ВНЗ Міжнародного економіко – гуманітарного університету ім. академіка Степана Дем’янчука.

Від основних ринкоутворюючих підприємств району були присутні: ТзОВ «Клен», ПРАТ «Іршавський абразивний завод», ТзОВ «БЕБ», ТзОВ «Фортуна», Управління патрульної поліції в Закарпатській області», відділ охорони здоров’я Іршавської РДА, Іршаський районний військовий комісаріат, які презентували свої підприємства та професії, за якими можна працевлаштуватись.

Представники ВНЗ «Міжнародний економіко – гуманітарний університет імені академіка Степана Дем’янчука», директор ДПТН «Білківський професійний аграрний ліцей» презентували свої навчальні заклади. Учні отримали можливість познайомитись з навчальними закладами, професіями, за якими там можна навчатись, актуальними вакансіями на ринку праці, основними ринкоутворюючими підприємствами району, безпосередньо поспілкувались з роботодавцями, які готові взяти їх на роботу. Молодь з цікавістю приміряла обмундирування та спецзасоби патрульної поліції та отримала можливість обрати професію поліцейського. У свою чергу роботодавці змогли з числа присутніх після закінчення їх навчання підібрати своїх майбутніх працівників.

Проведення таких заходів дозволяє сподіватися на вирішення кадрових проблем для роботодавців та проблеми безробіття для населення району. Адже для кожної людини головне – благополуччя і добробут родини. Забезпечити його може лише стабільна робота і гідна заробітна плата, яка і є запорукою цього. У заході взяли участь 180 учнів та 20 безробітних, які змогли поспілкуватись з роботодавцями, отримали повну інформацію про їхні підприємства, установи та заклади, вільні на них робочі місця, можливість працевлаштування. Трьом безробітним видано направлення на роботу.

Закарпатський обласний центр зайнятості

 

 

Leave a Reply