RADIO7

#добреналаштоване

В Хусті відбувся забір крові бригадою Закарпатської обласної станції переливання крові

В Хусті відбувся забір крові бригадою Закарпатської обласної станції переливання крові

18 квітня на базі Хустського відділення переливання крові відбувся забір крові бригадою Закарпатської обласної станції переливання крові.

З такої нагоди перший заступник голови районної державної адміністрації Віктор Сабадош, заступник голови районної ради Михайло Калинич та в.о начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Тетяна Такова також долучилися до такого процесу та стали донорами крові.

Слово «донор» походить від латинського «donare» – «дарувати». А донор крові нерідко своєю небайдужістю до долі інших дарує життя потребуючій людини. Кожен третій житель Землі хоча б раз у житті потребує переливання крові. Існують окремі категорії людей, які не можуть обійтися без донорської крові.

Крім того, збір крові стимулює людський організм до запуску відновних процесів і відтворення крові, таким чином відбувається омолодження самого донора, а отже користь – двостороння.

За словами працівників установи, процедура триває півгодини: спочатку проводиться анкетування, потім забір крові з пальця на визначення рівня гемоглобіну та інших показників, опісля тестування в лабораторії та огляд у лікаря, потім, якщо всі показники в нормі, людину допускають до здачі крові.

Усім охочим долучитися до доброї справи повідомляємо, що здавати кров можна щодня з понеділка по п’ятницю на станції переробка донорської крові та її компонентів, яка знаходиться за адресою: м. Хуст, вул. Івана Франка, 113.

Джерело: https://zak-insider.com/2019/04/19/dobra-sprava-v-xusti-vidbuvsya-zabir-krovi-brigadoyu-zakarpatsko%D1%97-oblasno%D1%97-stanci%D1%97-perelivannya-krovi/

Makhanets Alex

    Leave a Reply