RADIO7

#добреналаштоване

В Хусті розпочалася ювілейна XV піша проща до рідного села блаженного священномученика Теодора Ромжі

В Хусті розпочалася ювілейна XV піша проща до рідного села блаженного священномученика Теодора Ромжі

 

Сьогодні в місті Хуст розпочалася XV ювілейна піша проща. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив священик Мукачівської Греко-католицької Єпархії Павло Фіцай. Він повідомив: «Розпочинаємо паломництво до Бичкова із молебня до бл. свмуч. Теодора.»

Вже традиційно в серпні щороку відбувається піша хода з Хуста до села Великий Бичків, в якому в 1911 році народився блаженний священномученик єпископ Мукачівської Греко-католицької Єпархії Теодор Ромжа.

Це молодіжна проща, в якій молодь з цілого Закарпаття вшановує пам’ять блаженного владики, його життя, та міцну віру, яка допомогла йому віддати життя за Христа та Його церкву, і залишити для прийдешніх поколінь важливі слова «Померти за Христа – це жити вічно».

Проща триває протягом двох днів. Молоді люди у супроводі священників, а також Владики Ніла Апостольського Адміністратора Мукачівської Греко-католицької Єпархії, співають та підносять свої молитви до Господа, просячи кожен для себе особливий дар. Зокрема цього року: «Владика Ніл закликав взяти намір за нашу єпархію, Україну та вибір стану у свому житті.» – додав отець Павло.

Leave a Reply