24 вересня о 17:00 у Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться зустріч з представниками закарпатської комікс-спільноти: засновниками комікс-проєкту The Hit Comics, автором YouTube-каналу «Batman Unknown» Олегом Репецьким та власниками першого в Закарпатті комікс-шопу FanBoys shop, а також засновниками видавництва «Варвар». Поговоримо про комікси як культурне явище, особливості створення свого коміксу, про те, які мальописи користуються попитом й популярністю та про любов до коміксів загалом.
Ужгородців запрошують на зустріч із комікс-спільнотою Закарпаття
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2021/09/242374163_569336827723132_6375507468155345532_n.png)
Leave a Reply