Чудова новина для всіх поцінувачів гончарної справи.
Закарпатський музей народної архітектури та побуту розпочинає підготовку до ІІІ Фестивалю гончарства та запрошуємо майстрів-гончарів до участі. Свято відбуватиметься 2-3 жовтня 2021 р. на території скансену.
Тож якщо Ви не уявляєте свого життя без глини та гончарного кола, готові передавати свої знання і вміння та презентувати широкому загалу свої роботи, неодміннно долучайтеся до участі у фестивалі. Для цього необхідно тільки заповнити анкету за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfmM6fkDSwo1aNZh9cAPQzMKbOeGgAMQdBf5FIdiBXAg5O1xA/viewform?usp=sf_link
Телефони для довідок📱: 0959079693 (Вікторія Симкович), тел. 0954240672.
Вже скоро очікуйте на повну програму фестивалю.
Закарпатський музей народної архітектури та побуту
Leave a Reply