RADIO7

#добреналаштоване

Ужгородський ПаДіЮн оголосив конкурс світлин серед школярів “Як я провів літо”

Ужгородський ПаДіЮн оголосив конкурс світлин серед школярів “Як я провів літо”

Закарпатський обласний палац дитячої та юнацької творчості “ПАДІЮН” продовжує традицію розпочинати новий навчальний рік фотовиставкою та оголошує фотоконкурс «Як я провів літо».

Про це йдеться на однойменній сторінці в соцмережі Фейсбук.

Твір на цю тему з давніх давен пишуть школярі у перші дні вересня. Ми ж пропонуємо поділитись спогадами про ваше літо за допомогою світлин. Жанрових обмежень не робимо – це може бути портрет, пейзаж, натюрморт. Головна умова – тепле, сонячне, емоційне фото з літнім настроєм.

Умови:

  1. До участі у Фотоконкурсі допускаються професійні фотографи та фотолюбителі. Від одного учасника приймається не більше 3-х робіт.
  2. До конкурсу допускаються роботи всіх фотографічних жанрів без обмежень. Фото повинно бути зробленим літом 2018-го року.
  3. Приймаються фотографії в електронному вигляді розміром 30х45 см, 300 dpi, формат – JPG. (Можливий також квадратний формат 30х30 см)

Зображення повинно бути без полів, псевдопаспарту, рамок і надписів. Роботи надсилати на електронну пошту yads@online.ua до 10 вересня 2018 року включно. У листі необхідно вказати назви робіт, прізвище, ім’я, по батькові автора, місце проживання, контактний телефон. У темі листа обов?язково вкажіть: «Як я провів літо».

  1. До конкурсу не допускаються роботи, які пропагують насильство, релігійну та етнічну ворожнечу, містять політичну рекламу, пропагують погані звички (алкоголізм, наркоманію, тютюнопаління).
  2. Фотографії, які не відповідають зазначеним у цьому Положенні вимогам, не розглядаються.
  3. Оргкомітет залишає за собою право публікації робіт з виставки в періодичних виданнях (в тому числі й електронних, без виплати гонорару), а також їхнє розміщення на електронних носіях та в Інтернеті з некомерційною метою (із збереженням права інтелектуальної власності автора фотороботи) і експонування з метою популяризації Фотоконкурсу.
  4. Кращі, на думку журі, роботи будуть надруковані за кошти організаторів та розміщені на фотовиставці в приміщенні Закарпатського обласного палацу дитячої та юнацької творчості “ПАДІЮН”. Автори найкращих робіт будуть нагороджені дипломами та цінними подарунками.

 

 

Leave a Reply