RADIO7

#добреналаштоване

“Ужгородські вовки” – чемпіони Закарпаття з хокею

“Ужгородські вовки” – чемпіони Закарпаття з хокею

Сьогодні в обласному центрі Закарпаття на льодовій арені “Ice Land” проходив фінал чемпіонату Закарпаття з хокею сезону 2018-2019, у якому зійшлися чотири команди: “Ужгородські вовки”, “Синевир”, “Спартак”, “Шахтарські барси”.
У запеклій боротьбі спочатку визначилися бронзові призери. Із рахунком 4:3 “Синевир” здолав “Спартак” і посів третє місце.
Фінальний поєдинок був не менш емоційним, однак усе практично було зрозуміло ще в першому періоді. “Шахтарські барси” забили одну шайбу лише в останньому періоді, а загалом рахунок – 5:1 і перемога “Ужгородських вовків”.
Після матчів відбулася церемонія нагородження переможців та учасників змагань, у якій взяли участь, зокрема, заступник міського голови Ужгорода Олександр Білак, начальник управління молоді та спорту Закарпатської ОДА Віталій Ерфан, Президент федерації хокею Закарпаття Василь Ябрик.
Від імені міського голови Богдана Андріїва усіх привітав Олександр Білак, подякував, зокрема, організаторам за відновлення в краї хокейних традицій, побажав подальших успіхів. Олександр Павлович разом з іншими почесними гостями вручив спортсменам нагороди та подарунки.
У різних номінаціях кращими цього сезону стали:
«Кращий нападник» – Віктор Мігалиско (“Спартак”);
«Кращий бомбардир» – Олександр Князев (“Ужгородські вовки”);
«Кращий захисник» – Микола Мікловці (“Синевир”);
“Кращий воротар” – Федір Шандор (“Шахтарські барси”).
Спортсмени отримали медалі та кубки за призові місця: І місце за “Ужгородськими вовками” (капітан Сергій Ковач), ІІ – “Шахтарські барси” (капітан Томаш Митуля), ІІІ – “Синевир” (капітан Валентин Свалявчик), четверте у “Спартака” (капітан Валентин Симаков).
Спортивне дійство відбулося у тому числі за підтримки Ужгородської міської ради, Закарпатської ОДА, Закарпатської обласної федерації хокею, меценатів.

Leave a Reply