Ужгородські священники закупили засоби захисту для медиків

Нещодавно духівники Мукачівської греко-католицької єпархії серед своїх парафіян ініціювали збір коштів на придбання засобів захисту для медичних працівників. І вже вчора отець Павло Фіцай на свої сторінці у соцмережі “Фейсбук” повідомив про результати роботи. Зокрема, він розповів, що вже закуплено 80 захисних рамок на обличчя та 50 костюмів захисту, які, для розподілу між медичними закладами міста, передадуть до Ужгородської районної лікарні.

Відзначається, що на закупівлю 50 захисних костюмів витратили 7500 гривень, на захисні екрани – 960 гривень. Крім того, повідомляється, що ще 100 костюмів за власні кошти закупили волонтери. Їх згодом теж передадуть до лікарень області.

Священнослужитель також повідомляє про продовження збору коштів на придбання для районної лікарні дезінфікуючої рамки. Наразі зібрано 10 000 гривень, з необхідних 15 000. Крім того, ведуться закупи дефіцитних на сьогодні безконтактних термометрів.

Відзначається, що до обласної інфекційної лікарні також передадуть пульсоксиметри та тонометри із фонендоскопами.

Священник наголошує, що вся робота проведена з благословення владики Мілана,єпископа Мукачівської греко-католицької єпархії і на кошти  вірників міста, району та особливо Ужгородського греко-католицького Кафедрального собору.

Отже, сьогодні закупили 80 захисних рамок на обличчя доя лікарів, та купили 50 костюмів для медперсоналу. Наші місцеві…

Publiée par Pavlo Fitsay sur Mardi 7 avril 2020

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *