RADIO7

#добреналаштоване

Ужгородські студенти свій професійний “смайлик” з ниток сплітали

Ужгородські студенти свій професійний “смайлик” з ниток сплітали

Нитяна́ графіка (чи т. зв. стринг-арт) нині популярна не тільки як напрямок рукотворного мистецтва (генд-мейду), а й є чудовим приводом для командотворення (тимбілдингу).

Студенти 2-го та 4-го курсів спеціалізації «Реклама та зв’язки з громадськістю» відділення журналістики УжНУ в межах проекту «Дизайн спілкування» мали змогу вповні відчути атмосферу цієї гуртувальної комунікації та повправлятися в азах нитяної техніки. Зокрема, сплели логотип «Реклама та PR в УжНУ» і влаштували захід «Дизайн спілкування» у ЗОШ № 9, де заохотили до плетіння смайлика ужгородських школярів. Студентсько-школярську зустріч організували доцент кафедри журналістики Леся Поліха та психолог школи Ганна Ребрей.

Учасники заходу висловили свої враження від комунікації.

Аліна Вовчок: «Безперечно, кожен вніс щось своє у творення «Дизайну спілкування», щоб врешті в нас вийшла справді приємна атмосфера. Знайомство, мабуть, – найважливіша частина зустрічі, коли у всіх складається враження одне про одного, а оскільки йдеться про дизайн спілкування, то наша група підійшла до цього креативно. Дійство почалося грою «Комплімент». Передавали клубок ниток і разом із цим зав’язували дружні взаємини,  присутні відчували тісніший зв’язок одне з одним. Та основна наша мета полягала в поєднанні приємної атмосфери з навчанням. Саме тому (оскільки ми майбутні рекламісти) вирішили поділитися своїми знаннями щодо кольорів у рекламі. Діти зацікавилися, це було помітно, коли згадували, з чим у них асоціюється той чи той колір. А потім ми плели смайлика, використовуючи нитяну техніку. Нитки, дощечка, цвяхи й усмішки на обличчях дітей, бо творили ми разом».

Ярослава Середа: «Мені здається, наші маленькі друзі були задоволені, що дізналися про таку течію, як стринг-арт. У них була можливість разом зі студентами вплести й свою ниточку спілкування в загальний малюнок – створити щось своє у мистецтві й просто добре провести час. Адже саме післясмак заходу («це було приємно») і має доноситися через дизайн спілкування.

Вікторія Бригідін: «Моментом інтриги в нашому заході стало завдання «Зроби комплімент самому собі». Не кожному це далося легко. Всі звикли говорити приємності одне одному, але іноді забувають казати їх собі».
Наостанок студенти УжНУ підготували школярам смачний сюрприз – цукерки з побажаннями. Безперечно, цьому моменту зраділи всі школярі без винятку, інформує Медіацентр УжНУ.

Leave a Reply