RADIO7

#добреналаштоване

Ужгородські рятувальники відпрацювали заходи з ліквідації пожеж у закладах охорони здоров’я

Ужгородські рятувальники відпрацювали заходи з ліквідації пожеж у закладах охорони здоров’я

 

29 грудня ужгородські рятувальники провели нічні тактико-спеціальні навчання у лікувальних закладах обласного центру. Така необхідність була викликана останніми подіями, що мали місце в одному з лікувальних закладів Івано-Франківської області. Там, в реанімаційному відділенні, сталася масштабна пожежа, яка забрала життя трьох людей.

За тактичним задумом, під вечір відбулося займання в ординаторській кімнаті відділення судинної хірургії Закарпатської обласної клінічної лікарні ім. А. Новака. За підвищеним номером виклику до місця події було направлено вогнеборців 3-ї та 4-ї державних пожежно-рятувальних частин м. Ужгород, а також екіпажі екстреної медичної допомоги, поліції та представників газового господарства. Усього було задіяно 9 одниць техніки від служб життєзабезпечення.

На час прибуття рятувальних підрозділів, медики вже евакуювали близько 40 пацієнтів. Чотирьох важкохворих їм допомагали вивозити з небезпечної зони вже рятувальники. Ще одного пацієнта з четвертого поверху спускали за допомогою автодрабини. У той час інші бійці ДСНС ліквідовували пожежу. Спільним зусиллями оперативних служб та представників медустанови її приборкали.

Цієї ж ночі аналогічний захід відбувся й у КНП «Центр легеневих хвороб». Як і в попередньому випадку, представники ДСНС та інших оперативних служб відпрацювали алгоритм спільних дій з проведення заходів з евакуації та ліквідації надзвичайних подій, пов’язаних з пожежами у лікувальних закладах.

 

 

ГУ ДСНС України у Закарпатській області

Leave a Reply