На території ужгородського батальйону 2 Галицької бригади Національної гвардії України лікарі ДУ ТМО МВС України у Закарпатській області провели вакцинацію охочих нацгвардійців від сезонного грипу.
Щеплення провели вакциною ДЖІСІ ФЛЮ КВАДРИВАЛЕНТ/ GC FLU QUADRIVALENT, який є дієвим засобом для профілактики грипу на початку епідемічного сезону.
«Військовослужбовці, як і громадяни, які входять до груп ризику, щоденно наражають себе на небезпеку зараження вірусом грипу, – говорить начальник медичної служби Західного ТУ полковник медичної служби Андрій Коробкін. – Вони працюють у колективі та контактують з великою кількістю громадян, несучи службу з охорони громадського порядку та конвоюванні підсудних».
Leave a Reply