RADIO7

#добреналаштоване

Ужгородська швейна фабрика готує колекції одягу для Франції, Німеччини та Англії

Ужгородська швейна фабрика готує колекції одягу для Франції, Німеччини та Англії

Саме тут, здавалося б, на звичайній ужгородській фабриці, шиють одяг для відомих українських та європейських брендів. На ринку підприємство уже більше 70-ти років. Директор ужгородської швейної фабрики зазначає: Життя заставило нас шукати роботу ще в ті лихі 90-ті після розпаду Радянського Союзу. І з тих пір ми виконуємо замовлення багатьох західних компаній. Є таке поняття як давальницька сировина. Дехто відноситься до цього поняття не дуже добре, але насправді я нічого в цьому поганого не бачу, тому що з виконанням давальницької сировини ми змушені були рухатися вперед і вперед в технологіях, в організації виробництва, в дисципліні, в якості і так далі. Тому завдяки саме такій роботі ми пішли набагато вперед. І від плаття і халатів, які ми шили за радянських часів ми перейшли до нового асортименту. Зараз ми шиємо весь асортимент жіночого одягу: жакет, пальто, спідниця, плаття, блуза. Все, що одягає жінка.

Зараз тут більше 250-ти працівників, з них 100 швачок. Подекуди, рук не вистачає, — каже пані Мирослава. Якби трапилося і чудо і ми змогли б взяти працівників. Ми б могли сьогодні 100 швей одномоментно забезпечити роботою. Це правда. Тому ми змушені сьогодні наші замовлення відшивати в різних підрядників-сетелітів по області, в Жденієво. Чи десь в Івано-Франківській області, де завгодно. Наразі у цехах Ужгородської швейної фабрики тривають приготування нової колекції сезону «Весна-літо 2019». Серед країн-замовників: Франція, Італія, Німеччина, Англія, Австрія та інші. Майже 80% продукції відправляють за кордон. Тільки 20% реалізують в Україні.

Джерело:  http://uzhinform.com/suspilstv/uzhgorodska-shvejna-fabrika-gotuye-kolekci%D1%97-odyagu-dlya-franci%D1%97-nimechchini-ta-angli%D1%97.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply