RADIO7

#добреналаштоване

Ужгородська поліція встановлює обставини хуліганства, вчиненого нетверезими іноземцями

Ужгородська поліція встановлює обставини хуліганства, вчиненого нетверезими іноземцями

Правоохоронці розпочали перевірку інциденту, що трапився в Ужгороді за участі студентів-іноземців.

Поліція Ужгорода проводить перевірку інциденту за участі нетверезих іноземців. Встановлено, що своїми неправомірними діями чоловіки порушили статтю 173 КУпАП, тобто вчинили дрібне хуліганство. Дане правопорушення задокументували співробітники поліції Ужгорода.

Про вчинок студентів-іноземців повідомили до ректорату університету , де вже прийняли рішення про відрахування порушників з закладу. Наказом від 21 січня, трьох інощемців відрахували.

Університет у свою чергу підготував відповідний пакет документів про відрахування зазначених осіб та найближчим часом ці документи передадуть до міграційної служби, представники якої вже вирішать питання щодо доцільності їх перебування на території України, та у випадку порушення ними вимог законодавства – скасує їх посвідки на проживання, що стане підставою для їх депортації з країни.

Закарпатська поліція продовжує дбати про правопорядок та безпеку мешканців області та працює над тим, аби не допустити будь-яких правопорушень у межах Закарпаття.

джерело: https://zk.npu.gov.ua/news/Informacziya/uzhgorodska-policziya-vstanovlyuje-obstavini-xuliganstva-vchinenogo-netverezimi-inozemczyami/

 

Makhanets Alex

    Leave a Reply