RADIO7

#добреналаштоване

Ужгородська дитяча лікарня переповнена

Ужгородська дитяча лікарня переповнена

130 дітей з гострими респіраторними захворюваннями та пневмоніями госпіталізовані до Ужгородської міської дитячої лікарні. Палати переповнені. Медики кажуть, зараз пік захворюваності. Найбільше в палатах хворих малюків від 2 до 4 років.  Щодня до ужгородської дитячої клінічної лікарні ушпиталюють по два десятки дітей. Ще півсотні звернень, щоденно у приймальне відділення. Зараз усі 110 ліжок у лікарні зайняті. Аби розмістити всіх маленьких пацієнтів частину відділень, зокрема кардіологічне, неврологічне та гастроентерологічне лікарі змушені були перепрофілювати. Спеціалісти пояснюють – зараз пік захворюваності на вірусні інфекції.

У трьох відділеннях лікарні, працюють 10 лікарів. Ще двоє доглядають за дітьми цілодобово. У кожній палаті є кварцові лампи для дезінфекції приміщення від вірусів.

Лікарі кажуть, часто батьки лікують дітей на власний розсуд, через це виникають ускладнення: пневмонія та гайморит. Радять консультуватись у медиків та не зловживати антибіотиками.

На закарпатті, за минулий тиждень зафіксували 2190 випадків ГРВІ  саме у дітей. Найбільше захворілих реєструють в Ужгородському, Перечинському, Берегівському, Воловецькому та Міжгірському районах.

https://www.youtube.com/watch?v=hG_6iM-gvGc

Makhanets Alex

    Leave a Reply