13 червня, до поліції із заявою про крадіжку велосипеду звернувся 42-річний житель обласного центру Закарпаття. За словами потерпілого, він залишив свій «двоколісний» біля одного з місцевих закладів Ужгороду по вулиці Джамбула, а коли повернувся, то вже не знайшов транспортний засіб. Крадієм виявився 31-річний місцевий житель. Речовий доказ – велосипед- правоохоронці вилучили та повернуть власнику. За фактом крадіжки полісмени відкрили кримінальне провадження. Підозрюваний уже надає показові свідчення. Слідство у справі триває.
Ужгородець вкрав велосипед, який власник залишив біля місцевого магазину
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/Velosiped-rover-890x395.jpg)
Leave a Reply