Ужгород отримав ще один спортивний майданчик

Ще один спортивний майданчик зі штучним покриттям відкрили сьогодні в Ужгороді. Його збудували на території загальноосвітньої школи №12, однак займатися тут зможуть загалом 1800 учнів двох ужгородських шкіл: 1020 дітей із ЗОШ №12 та 780 – із ЗОШ №15, адже ці заклади поруч. Сучасний майданчик зі штучним покриттям дозволить їм активніше долучатися до спорту та розвиватися у цьому напрямку, допомагатиме юним спортсменам у професійному зростанні.

В урочистостях взяли участь Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, його заступник, депутат міської ради Василь Гомонай, секретар Ужгородської міської ради Андріана Сушко, начальниця міського управління освіти Наталія Мухомедьянова, депутат Закарпатської обласної ради Андрій Андріїв, депутат Ужгородської міської ради Євгеній Прозор, перший заступник голови Федерації футболу Закарпаття, член виконкому Української асоціації футболу Мирослав Щербей, керівники  ЗОШ №12 Ярина Харіна та ЗОШ №15 Володимир Поліщук.

Міський голова Богдан Андріїв зазначив: «Прагнемо, аби в кожному навчальному закладі нашого міста був подібний спортивний майданчик, на якому можна грати не тільки у футбол, а й займатися багатьма іншими видами спорту. Приємно бачити тут радісні дитячі обличчя, це підтверджує, що робимо потрібну справу». Також Богдан Євстафійович подякував усім причетним до реалізації проєкту, а школярів закликав цей подарунок берегти.

За друге місце у турнірі з мініфутболу серед юнаків у рамках Спартакіади школярів Ужгорода членам команди УЗОШ І-ІІІ ст. №12 – Владиславу Варзі, Артему Бирковичу, Степану Хамнику, Юрію Заяцю, Олександру Корчинському, Олександру Кішу, Олександру Бертичу та Отару Іосаву вручили грамоти управління освіти Ужгородської міської ради. Ще одну відзнаку, уже від управління у справах культури, молоді та спорту Ужгородської міської ради, отримав Євген Дробяцький за І місце у змаганнях із метання гранати у ХХХV спартакіаді допризовної молоді Ужгорода. Крім того, шкільним командам подарували й нові м’ячі.

До слова, за останні роки такі майданчики облаштували в ужгородських школах №5,8,19, НВК «Гармонія», нещодавно відкрили у Класичній гімназії, зараз проводяться роботи зі встановлення таких майданчиків у ЗОШ №2 та ЗОШ №6.

Будівельні роботи із облаштування майданчика здійснювалися за рахунок коштів державного та міського бюджетів, загальна вартість спорудження майданчика – 1,528 тис. гривень, з міського бюджету було виділено 752 670 гривень, це 50% його вартості.

Після перерізання стрічки штучне покриття майданчика взялися тестувати спортсмени. Зокрема, тут відбулися показові учнівські виступи з бойового гопака, художньої гімнастики, футболу, вправляння із нунчаками тощо.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *