RADIO7

#добреналаштоване

Урановий диск. Вчені відкрили новий тип магнітів

Урановий диск. Вчені відкрили новий тип магнітів

Американські фізики виявили, що одне із з’єднань урану і сурми виявилося унікальним магнітним матеріалом.

Такі магніти повинні підвищити продуктивність технологій зберігання даних на дисках, повідомляє Science Daily .

Для нового магніту характерний стійкий магнетизм на основі синглетних станів при високій температурі. У такому поєднанні магнітне поле постійно з’являється і зникає на відміну від стандартних магнітних тел. Потенційно такими пристроями легше управляти, завдяки чому можна створювати нові пристрої для запису інформації.

“В даний час проводиться багато досліджень по використанню магнітів і магнетизму для поліпшення технологій зберігання даних. Синглетні магніти повинні мати більш раптовий перехід між магнітною і немагнітною фазами. Вам не потрібно робити стільки, щоб матеріал переключався між немагнітним і сильно магнітним станами, що може бути корисним для енергоспоживання”, – пояснює Ендрю Рей, доцент кафедри фізики в Нью-Йоркському університеті, який очолював дослідницьку групу.

Можливо, що ці характеристики можуть допомогти з вузькими місцями продуктивності і дозволяють краще контролювати інформацію, що зберігається в магнітному полі.

Експериментуючи з екзотичними матеріалами, вчені з університету Нью-Йорка виявили дивні магнітні властивості у комбінації урану і сурми. Автори роботи виявили, що з’єднання USb2 містить критичні компоненти для цього типу магнетизму – зокрема, квантово механічне властивість, зване Hundness, яка визначає, як електрони генерують магнітні моменти.

“Цей матеріал був справжньою загадкою протягом останніх декількох десятиліть – способи, якими магнетизм і електрику спілкуються один з одним усередині нього, як відомо, були химерними і тільки починають набувати сенс з цієї нової класифікації”, – зазначає Лін Мяо, постдокторант університету Нью-Йорка і перший автор статті.

https://nv.ua/ukr

Leave a Reply