RADIO7

#добреналаштоване

Управління ДАБК Ужгородської міської ради винесло припис про негайне зупинення будівельних робіт на Підгірній, 25

Управління ДАБК Ужгородської міської ради винесло припис про негайне зупинення будівельних робіт на Підгірній, 25

Позапланову перевірку будівництва, яке розпочалося в обласному центрі Закарпаття у дворі будинку на вул. Підгірній, 25 (район Цегольнянської церкви), провели спеціалісти управління державного архітектурно-будівельного контролю Ужгородської міської ради.
Відповідно до історико-архітектурного опорного плану, будинок на вулиці Підгірній, 25 віднесений до «Переліку щойно виявлених об’єктів» як об’єкт архітектури «Будинок колишньої греко-католицької приходської школи, 1859-1882рр.». Власником приміщень на вул. Підгірній, 25 є товариство з обмеженою відповідальністю «Влад». На час обстеження будівлі колишньої школи та прибудинкової території виявлено, що приміщення власне школи залишені без змін. Однак необхідно відмітити, що ці приміщення вже були реконструйовані за часів Радянського Союзу та пізніше (демонтоване пічне обладнання, влаштоване центральне опалення, дерев’яні вікна замінені на пластикові, влаштовані цегляні перегородки). Будівля знаходиться в занедбаному стані: етернітове покриття поросло мохом, прогнили конструкції даху, дерев’яного перекриття, дошки підлоги.
Наразі у дворі ТОВ «Влад» демонтовано стару допоміжну будівлю, а в межах її фундаментів закладається арматурний каркас для подальшого влаштування фундаментів під громадську будівлю з житловими квартирами. Усі ці роботи проводяться без відповідних дозвільних документів. Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва або будівельний паспорт забудови земельної ділянки не надавалися, поінформували з управління містобудування та архітектури.
З огляду на виявлені порушення, управління ДАБК Ужгородської міської ради винесло припис про негайне зупинення будівельних робіт, а ТОВ «Влад» буде притягнуто до адміністративної відповідальності.

Прес служба Ужгородської міської ради

Leave a Reply