RADIO7

#добреналаштоване

Уперше за кілька десятиліть у Перечині проводять масштабний ремонт автошляху Н-13

Уперше за кілька десятиліть у Перечині проводять масштабний ремонт автошляху Н-13

Умісті Перечин тривають масштабні роботи з відновлення дорожнього полотна.

Завдяки президентській програмі Володимира Зеленського «Велике будівництво» тут ремонтують дорогу національного значення Н-13 Львів – Самбір – Ужгород. Про це повідомляє заступник голови облдержадміністрації Іштван Петрушка.

«У цьому закарпатському місті десятиліттями не ремонтували дорогу. Такої масштабної реконструкції місцеві жителі ще не бачили», – зауважує Іштван Петрушка.

За його словами, і вдень і вночі тут працює підрядна організація «Онур», з якою укладено договір на поточний середній ремонт всієї ділянки на суму 373 млн грн.

Так, із проїзної частини в межах міста вже зняли зношений шар дорожнього одягу. Обстеживши земляного полотна, дорожники виявили ділянки ґрунту з критично низькою несучою здатністю, так звані пучини.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Закарпатській області, зараз ґрунти з високим вмістом води вибирає спецтехінка, далі буде сформовано стабільну основу.

Під навантаженням ці ґрунти деформуються і випучуються, руйнуючи покриття. Саме тому на ділянках у Перечині всі перезволожені і невідповідні ґрунти вибираються та замінюються, як правило, на бутовий камінь та різноманітні суміші щебеню.

Кінцевий результат – ремонт із заміною та посиленням основи дорожнього покриття.

«Ми зшиваємо Закарпаття. Роботи тривають. А «Велике будівництво» – це про якість, успіх та реалізацію амбітних планів Президента», – зазначив заступник голови облдержадміністрації.


Leave a Reply