Сьогодні, 4 січня в.о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун перебуває з візитом на Закарпатті. У Закарпатській ОДА повідомили,що в Ужгороді вже відбулась зустріч з медичним активом області. Мова йшла також про реформування медичної галузі, зокрема, зміни фінансування системи охорони здоров’я, доступності ліків, якісного надання медичної допомоги, вдосконалення системи екстреної медичної допомоги, а також вакцинації населення. Наступна зустріч відбудеться в Мукачеві о 17:00 годині в приміщенні Мукачівської міськради.
Leave a Reply