RADIO7

#добреналаштоване

Укрзалізниця підготувала подарункові набори для першокласників Закарпаття

Укрзалізниця підготувала подарункові набори для першокласників Закарпаття

Цьогоріч до першого класу підуть 11 058 дітей залізничників України. Кожен із них отримав подарунковий набір від ПАТ «Укрзалізниця» – шкільне приладдя, яке стане в пригоді під час навчального процесу.

До складу подарункових наборів увійшли традиційні канцелярські товари, серед яких фарби, ручки, олівці, фломастери, альбом для малювання, кольоровий папір, пенал, щоденник та інші необхідні для навчального процесу речі. Цього року до набору ввійшла ігрова магнітна карта з пазлами в комплекті із зображенням регіональних філій Укрзалізниці. Пакунки оздоблені в стилі підприємства з написом «Першокласнику залізничника».

«Ми сподіваємося, що це допоможе дітям відчути свою причетність до Укрзалізниці і в майбутньому вони захочуть обрати саме цю професію, — пояснює заступник директора з управління персоналом та соціальної політики – начальник управління соціальної політики ПАТ «Укрзалізниця» Ольга Безпалько. — Таким чином ми проводимо профорієнтацію вже в такому ранньому віці». ПАТ «Укрзалізниця» вже другий рік поспіль готує подарункові набори для першокласників. Цього року один подарунок важить близько 4 кг, вартість кожного набору становить майже 1000 грн – це суттєво зменшить витрати батьків-залізничників на придбання шкільного приладдя.

Leave a Reply