Українці сплатили через додаток “Дія” штрафів і боргів на 6 мільйонів гривень

Українці сплатили через додаток “Дія” штрафів і боргів на 6 мільйонів гривень

Через мобільний застосунок «Дія» на сьогодні сплачено боргів та штрафів на загальну суму в 6 млн грн.

Про це повідомляється у Telegram-каналі застосунку.  Зокрема, сплачено 3,8 тисяч боргів загальною сумою в 4,2 млн грн, а також 4,9 тисяч штрафів на 1,8 млн грн.

Наголошується, що аби отримати відповідний функціонал, користувачі мають оновити «Дію» до версії 2.0.

В додатку доступні перегляд і сплата штрафів за порушення ПДР (фото- та відеофіксація). А також перегляд і сплата боргів за виконавчими провадженнями.

Користувачі можуть відстежувати зміну статусу заборгованості або штрафу. Квитанція про оплату зберігається в застосунку.

Telegram, Дія

Бета-тест функціоналу зі сплати штрафів та боргів розпочався в «Дії» наприкінці вересня. Тоді ж в бета-тесті додатку з’явилось електронне свідоцтво про народження.

Держава у смартфоні

  • На початку року Міністерство цифрової трансформації провело презентацію мобільного додатку «Дія» та національної онлайн-платформи «Дія. Цифрова грамотність».
  • Додаток “Дія” – це спеціально розроблений додаток в рамках проекту за діджиталізації державних послуг, створене для громадян України. У цьому додатку можна зберігати оцифровані версії своїх документів.
  • Наразі користувачам додатку доступна можливість використовувати низку цифрових версій документів за допомогою смартфону: електронні паспорти (закордонний та ID-картка), студентський квиток, водійське посвідчення, поліс цивільного автострахування,свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, свідоцтво про народження, тощо.

Джерело.

Владислав

    Leave a Reply