“Чутки” – пісня про відносини між хлопцем і дівчиною, які живіть в українському селі. Хлопець співає про те, що усі навколо “поза хатами” обговороюють їхні відносини і, так би мовити, сватають їх. Оскільки в селі всі добре знають один одного – то чутки розходяться дуже швидко, навіть якщо вони не правдиві. Як співається в пісні “Пішла брехня по селу”.
Хочемо нагадати що Шугар та Carroty вже мають одну спільну роботу, яку вони релізили літом 2021 року разом з репером Хасом під назвою “Лайм”.
Leave a Reply