RADIO7

#добреналаштоване

Українська співачка YAGODA стала молодою мамою та презентувала новий сингл «Зустріч»

Українська співачка YAGODA стала молодою мамою та презентувала новий сингл «Зустріч»

Нещодавно співачка YAGODA стала молодою мамою та презентувала зворушливий трек «Зустріч», який присвячує українським матерям, дітям, вагітним жінка, що прокинулися 24 лютого 2022 року від моторошного слова «війна». Пісня та кліп були зроблені до війни. Зйомки відбулися, коли співачка була на сьомому місяці вагітності. Режисером роботи стала Tony Moro.

 

YAGODA – Зустріч

 

«Зустріч» – це пісня-молитва, яку мама присвячує своїй дитині. Співачка написала її, коли дізналася, що вагітна. У пісні YAGODA описала життя дівчинки, хоча на той момент не знала кого очікує.

 

“Коли ми знімали кліп, то головним завданням поставили собі показати любов та силу у материнстві. Одна картина – любов, друга – сила. Тоді ми уявити не могли якого значення у теперішній час наберуть ці два символи. Українські жінки зараз сильні як ніколи, і при цьому все ще вміють любити, та співчувати, не зважаючи на всі ці жахи, які робить російський світ. Сила в любові і любов народжує силу. Це безкінечний процес, який і є життям!” – говорить YAGODA

 

Сьогодні ця робота набула особливої цінності, історія мами і дитини, яка є основою всього живого. Природнього перебігу життя, де матері народжують не у підвалах, де діти щасливі і не бачать усієї жорстокості війни, а матері у думках бачать їхнє майбутнє. І знають що воно буде вільним і світлим.»

 

«Бувають пісні, які ти не розумієш як ти їх написала. Вони пишуться за 5 хвилин, а слова ніби хтось диктує, а ти тільки записуєш. Так я писала «Зустріч». Писала і плакала, це був момент не то молитви, не то сповіді.» – ділиться виконавиця.

Leave a Reply