RADIO7

#добреналаштоване

Угорщина розпочала інформаційну кампанію проти Юнкера і Сороса

Угорщина розпочала інформаційну кампанію проти Юнкера і Сороса

Уряд Угорщини почав інформаційну кампанію проти глави Єврокомісії Жак-Клода Юнкера та американського бізнесмена та філантропа Джорджа Сороса.

Про це йдеться в Facebook уряду Угорщини.

“Уряд починає інформаційну кампанію стосовно планів Брюсселя щодо заохочення імміграції. Кожен має право знати про пропозиції (Брюсселя – Ред.), які загрожують безпеці Угорщини”, – сказано в повідомленні уряду.

Як пише Європейська правда, на сторінці також розміщено фотоколаж із зображеннями Юнкера і Сороса.

“Вони хочуть ввести обов’язкові квоти на переселення. Вони хочуть послабити право держав-членів на охорону кордонів. Вони хочуть полегшити імміграцію за допомогою віз для мігрантів”, – йдеться у тексті плакату.

Консервативний уряд Угорщини послідовно відмовляється приймати мігрантів з країн Африки та Азії, які прагнуть потрапити в ЄС, також він відомий своїм євроскептицизмом.

Схожу політику проводять Чехія, Словаччина і Угорщина та Італія.

У 2018 році прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан проголосив кінець у країні ери ліберальної демократії.

“Ми замінили потопаючу ліберальну демократію християнською демократією XXI століття, яка гарантує свободу і безпеку людей”, – заявив Орбан.

На думку Орбана, в Європі буде дві цивілізації: одна, “яка будує своє майбутнє на змішаній ісламській і християнській спадщині”, і друга в Центральній Європі, яка буде виключно християнською.

https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/ugorshchina-rozpochala-informaciynu-kampaniyu-proti-yunkera-i-sorosa-50006860.html

Makhanets Alex

    Leave a Reply