RADIO7

#добреналаштоване

Учасники сходження на Говерлу поділилися враженнями та подякували владі Ужгорода за підтримку

Учасники сходження на Говерлу поділилися враженнями та подякували владі Ужгорода за підтримку

Минулого тижня відзначали 30-річчя з дня виведення радянських військ з Афганістану. Із нагоди цієї дати, як повідомлялося раніше, ужгородські афганці, учасники АТО, ветерани війни, волонтери піднялися на Говерлу.

Ініціатор сходження – член правління всеукраїнської Асоціації ветеранів Афганістану та АТО, представник Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції Іван Балашов та учасник бойових дій в Афганістані Микола Дидяк сьогодні зустрілися із заступником Ужгородського міського голови Олександром Білаком, аби подякувати міській владі за допомогу в організації поїздки та поділитися враженнями.

Як розповіли, у сходженні на найвищу точку України – гору Говерлу – взяли участь близько двох десятків осіб. Окрім закарпатських, були афганці, учасники бойових дій та волонтери з Харкова, Києва, Рівного, Луцька, супровід забезпечили двоє рятувальників. На вершині пролунали залпи, військовий капелан провів спільну молитву, разом виконали Гімн України, розгорнули прапори.

На знак подяки Ужгородській міській раді учасники сходження подарували музичний диск «Обпалені війною, озброєні піснею», записаний до 30-річчя виведення радянських військ з Афганістану.

Відділ інформаційної роботи Ужгородської міської ради

Leave a Reply