У рамках проекту співпраці “Україна-Норвегія” українські військові, учасники бойових дій та члени їхніх родин пройшли курси з професійної перепідготовки. За підтримки норвезького уряду, протягом трьох місяців курсанти мали змогу опанувати кілька сучасних професій. На урочисте нагородження дипломами завітав і представник норвезької сторони, який висловив подяку організаторам та студентам.
Учасники бойових дій та їхні родичі в Ужгороді опанували нові професії
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/6fa9b2258e970f9_1493388079_613x415.3075_3_0_1500371092_613x415_3_0.jpg)
Leave a Reply