RADIO7

#добреналаштоване

У Зеленського відреагували на відеоскаргу з Ужгородського пологового, Бондаренко зустрівся з колективом

У Зеленського відреагували на відеоскаргу з Ужгородського пологового, Бондаренко зустрівся з колективом

В Офісі Президента України відреагували на відео щодо ситуації, яка склалася в Ужгородському пологовому будинку. У середу колектив медзакладу зустрівся із головою Закарпатської ОДА Ігорем Бондаренком.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомив народний депутат Роберт Горват.

“На зустріч очільник області прийшов із міським головою Ужгорода Богданом Андріївим та його заступником Олександром Білаком. Останні, переконаний, знайшли тисячу причин, аби виправдати свої незаконні дії, які мотивовані фінансовою вигодою. Однак, наскільки мені відомо, колектив медзакладу розставив усе по своїх місцях і пояснив “губернатору”, звідки і які дують вітри”, – каже Р.Горват.

З його слів, Ігор Бондаренко пообіцяв на четвер до обіду знайти вихід із ситуації, що склалася.

“Маю велике сподівання, що рішення буде об’єктивним і очільник області стане на бік колективу. За свою відвагу дати опір злочинній системі міста медики заслуговують на справедливість. Власне, як цієї справедливості заслуговують усі бюджетні заклади Ужгорода, на які сьогодні здійснюється шалений тиск із боку міської влади”, – пише Роберт Горват.

Джерело:https://zakarpattya.net.ua/News/194489-U-Zelenskoho-vidreahuvaly-na-videoskarhu-z-Uzhhrodskoho-polohovoho-Bondarenko-zustrivsia-z-kolektyvom

Makhanets Alex

    Leave a Reply