Дорожньо-транспортна пригода трапилася ще вчора, 22-го серпня в селі Широкому, приблизно о 15:00 годині. Варто відзначити, що постраждалих в цій аварії не було. Пошкоджень зазнали тільки транспортні засоби, повідомили журналісти місцевого інтернет-видання Мукачево.нет. Згідно попередньої інформації, водій автомобіля “Шевроле Лачетті” з високою швидкістю їхав по вулиці Миру, виїхавши на зустрічну смугу руху – спочатку протаранив мікроавтобус “Мерседес Віто”, а потім ще й “Мерседес Спрінтер”. В результаті були завдані чималенькі збитки: зазнали серйозних пошкоджень кузови автомобілів, вирвало колеса тощо.
У Виноградівському районі сталася потрійна ДТП
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/08/142523.jpg)
Leave a Reply