За півроку тут народилося шестеро лошат, однак перспективи розвитку племконецентру у Голубиному зникли. Довелося звільнити двох останніх конюхів. Адже жодної допомоги від держави один з найкращих центрів розведення гуцульських коней в Україні так і не отримав. Чотири десятки коней та все господарство – на плечах засновника центру з розведення гуцуликів та його доньки. Тричі на день 37 коней потрібно напоїти та нагодувати. За добу вони з’їдають близько 370 кг сіна та 111 – зерна. А ще – прибрати стайні, відвести коней на вигул, розчесати тварин.
Leave a Reply