Вчора правоохоронці Сваляви встановили особу жінки, яка з магазину жіночого одягу викрала светр. Правопорушення було зафіксовано камерами відеонагляду. Викрадений одяг як речовий доказ вилучили. А у Берегові поліцейські затримали 35-річного місцевого мешканця, який від свого родича викрав ноутбук. Викрадену техніку чоловік мав намір перепродати. У обох випадках тривають досудові розслідування.
Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Leave a Reply