RADIO7

#добреналаштоване

У суботу, 18 вересня, одночасно в 180 країнах світу, зокрема й в Україні, відзначатимуть Всесвітній день прибирання.

У суботу, 18 вересня, одночасно в 180 країнах світу, зокрема й в Україні, відзначатимуть Всесвітній день прибирання.

Долучиться до екоакції й наше місто, тож закликаємо ужгородців приєднуватися.
Про організацію заходу йшлося в Ужгородській міській раді. Як поінформував заступник міського голови Юрій Рахівський, у місті визначили 5 локацій – парк «Перемоги» (Кірпічка), берег річки Уж біля Боздоського парку, вулиця Івана Сільвая, соціальне житло для дітей-сиріт на вулиці Петра Чайковського та територія терцентру на вулиці Федора Потушняка. Тут до прибирання долучаться працівники міської ради.
Про мету акції розповіли регіональний представник громадської організації «Let’s do it Ukraine» Дарина Скиба та доцент кафедри екології та охорони навколишнього середовища хімічного факультету УжНУ, представниця ГО «Міжнародний інститут міждисциплінарних інноваційних досліджень УжНУ Світлана Делеган-Кокайко.
Як зазначалося, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» проводить щорічну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій для поліпшення екологічної ситуації. Її організовують за підтримки органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадських організацій, об’єднань, соціально відповідального бізнесу та медіа.
Ідея акції – допомогти людям звернути увагу на проблеми з відходами та почати діяти і залучати до цього людей. Цьогоріч, враховуючи карантинні обмеження, плануються групові, сімейні прибирання з дотриманням соціальної дистанції та в масках за можливості з роздільним збором вторинної сировини й здачею відсортованого в найближчий пункт прийому.
Довідково. Міжнародна акція Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day» відбудеться у 24 регіонах України та 180 країнах світу 18 вересня 2021 року о 10:00 із дотриманням карантинних норм та обмежень.
Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» – учасник загальносвітового руху «Let’s Do It World», що об’єднує понад 50 мільйонів активістів у 180 країнах, які щорічно в третю суботу вересня виходять на прибирання у своїй країні. Міжнародна громадська організація «Let’s Do It World» є акредитованим партнером Програми ООН з навколишнього природного середовища. Під час Всесвітнього дня прибирання у 2020 році громадській організації вдалося об’єднати 138920 учасників у 24 областях України, які очистили понад 2138 локацій від 763,7 тонн сміття, з яких 182 тонни вторинної сировини відправили на перероблення.

Leave a Reply