RADIO7

#добреналаштоване

У руках ужгородки оживає камінь

У руках ужгородки оживає камінь

У руках ужгородки Наталії Неймет оживає навіть каміння. Народилася вона у родині художників, але у дитинстві жодного хисту до малювання не мала. За фахом Наталія – швачка. Пропрацювала у цій сфері не довго, обрала офісну роботу. І тільки 4 роки тому вона відчула натхнення. Захотілось малювати портрети олівцем на папері. Пізніше обрала більш незвичний для себе матеріал – каміння. Дівчина зображає на них оригінальні 3D малюнки.

Малює дівчина, зазвичай, вночі, коли син спить. Може захопитися і просидіти до ранку. Для неї це свого роду релакс, коли можна повністю віддатися фантазії. Включає спокійну музику і починає творити.

На камінні Наталія найчастіше зображає тварин. Головний акцент робить на очах. Техніку 3D опановувала самотужки: дивилася відеоуроки закордонних майстрів. Камінці майстриня шукає, зазвичай, на берегах річок разом з п’ятирічним сином. Обирають абсолютно різні за розміром та формою. Дівчина любить природність, тому якщо на камені є якась випуклість, чи навпаки – вгнутість – вона не шліфує їх, а залишає такими, якими є і це надає їм родзинки. Художній розпис каміння для Наталії поки просто хобі. І дівчина не надто поспішає перетворювати це у буденну роботу. Пояснює, не хоче втратити запал та вогники у очах.

Джерело: “УжІнформ”

Leave a Reply