RADIO7

#добреналаштоване

У Росії порушили справу проти слідчого СБУ за переслідування журналіста Вишинського

У Росії порушили справу проти слідчого СБУ за переслідування журналіста Вишинського

Слідчий комітет Росії порушив справу проти слідчого Служби безпеки України за незаконне переслідування головреда «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського. Про це інформує Громадське,

Відтак слідчий комітет у межах розслідування кримінальної справи про перешкоджання працівниками Генпрокуратури України діяльності Вишинського з’ясував, що «до цих злочинів причетний начальний слідчого відділку Головного управління СБУ Андрій Просняк».

За інформацією слідчого комітету, Просняк повідомив Вишинському про підозру в державній зраді в той момент, коли правоохоронці знали, що публікації, які посягають на інформбезпеку України, на сайті «Россия сегодня» публікували як інші автори, так і до початку роботи самого Вишинського.

Відтак проти українського слідчого порушили справу «за перешкоджання професійній діяльності журналіста та незаконне притягнення до кримінальної відповідальності».

17 січня до будинку Андрія Доманського — адвоката головреда «РИА Новости Украина» Кирила Вишинського — прийшли з обшуками співробітники Генпрокуратури.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/u-rosiyi-porushili-spravu-proti-slidchogo-sbu-za-peresliduvannya-zhurnalista-vishinskogo

Leave a Reply