RADIO7

#добреналаштоване

У Римі мер сперечається з церквою через монети з фонтану Треві

У Римі мер сперечається з церквою через монети з фонтану Треві

Між мером Рима і Римо-католицькою церквою виникла суперечка про те, що має відбуватися з монетами з фонтану Треві, що у центрі міста. Про це повідомляє Громадське з посиланням на ВВС.

Щороку з цього фонтану дістають монет на майже 1,5 млн євро. Традиційно ці гроші передають католицькій благодійній організації Caritas, яка допомагає бідним та знедоленим. Але тепер мер Рима Вірджинія Раджі хоче спрямувати ці гроші на інфраструктуру міста.

У благодійній організації кажуть, що втрата цих коштів «вдарить» по бідних.

«Ми не передбачали такого результату. Я все ще сподіваюся, що це не остаточне рішення», — зазначив директор Caritas, отець Беноні Амбарус.

Водночас міські радники вже схвалили зміни щодо спрямування коштів. Вони повинні набути чинності у квітні. Проте багато італійців у соціальних мережах закликали міську владу переглянути рішення. Невдоволені кажуть, що мер Рима не зробив достатньо, щоб владнати проблеми міста. Наприклад, у жовтні 2018 року тисячі протестувальників зібралися біля мерії і вимагали владу владнати проблеми міста.

Фонтан Треві, якому майже 300 років, щорічно відвідують мільйони туристів. Це найбільший фонтан у Римі, заввишки 25.9 метрів та 19.8 метрів завширшки. Традиція кидати туди монети стала популярною після того, як це зробив Френк Сінатра в однойменній з назвою фонтану романтичній комедії 1954 року.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/u-rimi-mer-sperechayetsya-z-cerkvoyu-cherez-moneti-z-fontanu-trevi

Leave a Reply