RADIO7

#добреналаштоване

У Путіна розкрили подробиці його розмови із Зеленським

У Путіна розкрили подробиці його розмови із Зеленським

У Кремлі заявили, що телефонна розмова президента України Володимира Зеленського і президента Росії Володимира Путіна «носила прагматичний характер» і тривала 20 хвилин. Про це журналістам сказав прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков.

«Що стосується атмосфери розмови – це була перша розмова, ознайомлювальна, двох президентів. Ви знаєте, що вони перший раз спілкувалися по телефону. Раніше якихось контактів між ними не було. Розмова носила прагматичний характер», – сказав Пєсков.

Він наголосив, що роботу «стосовно усіх утримуваних осіб» буде продовжено на експертному рівні. На запитання УНІАН, з якої фрази розпочав розмову Зеленський, Пєсков відповів, що це треба адресувати українським візаві. «Путін розпочав розмову словами «Привіт», – сказав Пєсков, додавши, що розмова тривала 20 хвилин. При цьому він зазначив, що немає конкретного розуміння, коли може відбутися наступна розмова голів двох держав.

Відповідаючи на запитання УНІАН, як швидко було узгоджено українською стороною цю телефонну розмову, Пєсков сказав: «Досить оперативно, тут, власне була б ініціатива, з технічним узгодженням ніяких проблем немає».  На уточнююче запитання УНІАН, чи залишився Путін задоволений цією розмовою, Пєсков відповів: «Навряд чи можна обговорювати якісь емоційні відтінки і тональності, не для цього була розмова. Сам факт першого спілкування президента Росії і України дуже важливий».

Нагадаємо, 11 липня Зеленський провів першу телефонну розмову з Путіним. «Обговорювалися питання врегулювання на південному сході України і спільної роботи стосовно повернення утримуваних з обох сторін осіб. Досягнуто домовленість про продовження цієї роботи на рівні експертів», – йдеться в повідомленні Кремля. Обговорювалася також можливість продовження контактів у «нормандському форматі».
Джерело: https://www.unian.ua/politics/10615356-u-putina-rozkrili-podrobici-yogo-rozmovi-iz-zelenskim.html

Leave a Reply