RADIO7

#добреналаштоване

У Повітряних силах назвали логічним рішення США надати Україні касетні боєприпаси

У Повітряних силах назвали логічним рішення США надати Україні касетні боєприпаси

Росія використовує проти Збройних Сил України і касетні, і фосфорні боєприпаси, тому рішення США надати нам касетні боєприпаси є цілком логічним.

Про це повідомив речник командування Повітряних Сил Збройних Сил України Юрій Ігнат в ефірі телемарафону «Єдині новини», передає Укрінформ.

Ми бачили заяву США, де мова йде про касетні боєприпаси. А вже люди можуть подивитись у Вікіпедії, яких типів вони бувають. США не уточнила, який тип боєприпасів буде надано, і ми це робити, мабуть, не будемо», – сказав Ігнат.

Він також підкреслив, що росіяни застосовують проти нас постійно і касетні, і фосфорі боєприпаси, все що РФ має – вона використовує проти нас. «Тому цілком логічне рішення США щодо надання Україні саме цих боєприпасів», – сказав речник.

Крім того, Ігнат уточнив, що у ЗСУ є керовані авіабомби. «Часто наші пілоти завдають ударів саме цим типом боєприпасів. Наші бомби на відміну від бомб РФ – високоточна зброя. Летить точно в ціль», – сказав він і додав, що Україні потрібно побільше такого озброєння.

Фото з відкритих джерел

Джерело.

Владислав

    Comments are closed.