RADIO7

#добреналаштоване

У Польщі власниця підприємства вивезла українця, який знепритомнів на роботі, в ліс, він помер

У Польщі власниця підприємства вивезла українця, який знепритомнів на роботі, в ліс, він помер

У Польщі лісники знайшли в лісі тіло 36-річного українця Василя Чорнея, який працював на підприємстві з виробництва трун біля міста Новий Томишль.

Про це повідомляє Gazeta Wyborcza.

За даними поліції, у спекотний день чоловікові стало зле на роботі і він знепритомнів. Коли інші працівники повідомили власниці, вона заборонила викликати швидку допомогу і наказала всім йти додому. Після цього тіло чоловіка зникло з території підприємства.

У місцевій поліції також розповіли, що за дивних обставин зник один з українців, який з ним жив і працював.

Власницю підприємства взяли під варту, а зниклого українця оголосили в розшук. Через кілька днів його знайшли в одному з хостелів.

Правоохоронці наголосили, що докази та інші матеріали дали підстави для пред’явлення власниці підприємства звинувачення в ненаданні допомоги непритомному чоловіку, а також ненавмисному спричиненні смерті. За це їй загрожує до п’яти років ув’язнення. Крім того, подібне покарання загрожує затриманому громадянину України, який, знаючи обставини інциденту, переховувався і приховав інформацію, перешкоджаючи слідству.

За словами дружини Чорнея Наталії, померлий раніше не хворів, раніше не втрачав свідомості, у нього не було епілепсії. В Україні у нього залишилося троє неповнолітніх дітей.

Джерело: https://hromadske.ua/posts/u-polshi-vlasnicya-pidpriyemstva-vivezla-ukrayincya-yakij-znepritomniv-na-roboti-v-lis-vin-pomer

Leave a Reply