RADIO7

#добреналаштоване

У поліції Закарпаття відбулася нарада керівників правоохоронних структур краю з приводу підготовки до майбутніх виборів

У поліції Закарпаття відбулася нарада керівників правоохоронних структур краю з приводу підготовки до майбутніх виборів

У Головному управлінні Національної поліції в Закарпатській області відбулася міжвідомча нарада, на якій розглядалося питання координації дій правоохоронних органів Закарпаття під час проведення виборів Президента України.

Днями в Головному управлінні Національної поліції області під головуванням начальника ГУНП Закарпаття полковника поліції Романа Стефанишина пройшла координаційна нарада, головною темою якої стала специфіка роботи правоохоронних відомств у період майбутніх виборів Президента України.

Так, на Закарпатті перед регіональними управліннями Державної прикордонної служби, Державної міграційної служби, Державної служби з надзвичайних ситуацій та іншими відомствами, що входять до Міністерства внутрішніх справ України, поставлені конкретні завдання щодо забезпечення правопорядку під час майбутніх виборів Президента України.

Учасники зустрічі прийняли рішення про оперативний обмін наявною у них інформацією, що стосується виборчого процесу, та спільну роботу усіх правоохоронних структур краю з метою забезпечення правопорядку та законності під час виборів-2019.

У нараді взяли участь заступник начальника ГУНП в Закарпатській області  Ярослав Лебович, помічник начальника ГУНП Олександр Баторі, начальник Управління патрульної поліції в Закарпатській області Юрій Марценишин, а також керівники обласних управлінь ДСНС, міграційної, пенітенціарної служб, Мукачівського та Чопського прикордонних загонів, Ужгородського батальйону Національної гвардії України.

Відповідні робочі зустрічі відбулися в усіх регіонах держави.

Відділ комунікації поліції Закарпатської обла

 

Leave a Reply