RADIO7

#добреналаштоване

У Нью-Йорку натовп феміністок напав на католицьку процесію

У Нью-Йорку натовп феміністок напав на католицьку процесію

Для однієї з католицьких громад Нью-Йорка відзначення урочистості Непорочного Серця Пресвятої Діви Марії обернулося у кілька годин агресії з боку феміністок та інших лівих активістів.

Причиною агресії стало те, що християни молилися за жертв абортів.

Об’єктом нападу прихильників абортів стала парафія св. Павла у Брукліні, інформує Catholic Connect. Коли суботнього ранку 12 червня парафіяни зібралися на Службу Божу у храмі, під самою церквою почали гуртуватися ліві активісти.

Вийшовши з храму, віряни та двоє священників-францисканців опинилися в оточенні ліваків.

«Ця церква пригнічує жінок! Ця церква пригнічує жінок!», – скандували прихильники абортів.

Подальша молитовна процесія у напрямку розташованого неподалік абортарію супроводжувалася криками, глузуванням, плювками, намаганнями фізично зупинити ходу.

Подолання незначної дистанції зайняло цілу годину.

Як ідеться в повідомленні «Catholic Connect», релігійна процесія стала схожою на ходу до Голготи.

Утім, феміністки нерідко поводяться і більш агресивно. Як повідомлялося раніше, упродовж 7-8 березня цього року учасники феміністичних та ЛГБТ-угрупувань влаштували ряд нападів на католицькі храми у країнах Латинської Америки. В тому числі були здійснені підпали церков.

Восени минулого року відбувалися напади феміністок та інших лівих на католицькі храми у Польщі.

Джерело:https://politteo.online/novyny/u-nyu-jorku-natovp-feministok-napav-na-katolyczku-proczesiyu/?fbclid=IwAR0CDJ-f5DL9aID7nQbZhXW4mWwyvQpFHtfdrKCCOs0JrYL92aUUF-MpZ_k

Leave a Reply