RADIO7

#добреналаштоване

У Нижньобистрівській гімназії на Закарпатті на Великдень влаштували свято для переселенців  

У Нижньобистрівській гімназії на Закарпатті на Великдень влаштували свято для переселенців  

Працівники Нижньобистрівській гімназії на Закарпатті спільно з командою Благодійного Фонду «Майбутнє – дітям» та небайдужими людьми на Великдень організували справжнє свято для сімей із дітьми, які через війну були змушені виїхати з власних домівок. Наразі це близько 100 людей, які тимчасово проживають на території гімназії.

 

Працівники гімназії та Фонду зробили все можливе, аби їхні підопічні змогли бодай трохи відволіктися від трагічної ситуації та приєднатися до святкування Христового Воскресіння, відзначивши його затишно й по-сімейному, у великій новій родині.

 

Раніше команда Фонду доставила необхідні ліки у медичні заклади Києва, доєдналася до створення гуманітарного хабу у Харкові, а також системно підтримує сім’ї переселенців.

 

Нагадаємо: команда Благодійного фонду «Майбутнє – дітям» – це команда активістів, які у мирний час успішно реалізували проєкт громадської організації «Розвиток IT освіти», що підтримує молодих ІТ-спеціалістів та розвиток ІТ-сектору в Україні. БФ згуртувався з метою допомоги дітям та сім’ям із дітьми, які через війну в Україні опинилися у надзвичайно складних життєвих обставинах.

 

Leave a Reply