Цієї неділі, 3 червня, на Міжгірщині відбудеться традиційне народне свято “Проводи отар на полонину”. Святкове дійство розпочнеться о 13.00 із театралізованої ходи, яка пройде під звучання трембіт і троїстих музик центром Міжгір’я. Відтак основні заходи стартують о 14 годині на Синевирському перевалі. Гості свята зможуть взяти участь у запаленні вівчарської полонинської ватри, побачити процес приготування сиру, вурди, відвідати виставки продукції вівчарства, народних мистецьких виробів. Традиційно відбудуться виступи фольклорних колективів, конкурси та розваги.
У неділю Міжгірщина запрошує на традиційне вівчарське свято
![](https://radio7.com.ua/wp-content/uploads/2018/06/Melika-0605-6.jpg)
Leave a Reply