RADIO7

#добреналаштоване

У Нацпарку “Синевир” на Закарпатті контролюють місця скупчення диких тварин, аби вберегти їх від браконьєрів

У Нацпарку “Синевир” на Закарпатті контролюють місця скупчення диких тварин, аби вберегти їх від браконьєрів

Цієї зими снігу насипало вдосталь. Крім того, прогноз синоптиків невтішний.

Це найбільш важкий період для диких тварин, зокрема оленів і косуль. В пошуках їжі вони спускаються аж до населених пунктів і автошляхів.

Щоби тварини не стали здобиччю браконьєрів, служба державної охорони природно-заповідного фонду НПП «Синевир», Державна екологічна інспекція та поліція проводять спільні рейди територією парку.

Працівники установи здійснюють постійний контроль за місцями скупчення оленів і косуль. На контрольно-пропускних пунктах парку проводяться перевірки автотранспорту. Служба державної охорони природно-заповідного фонду НПП «Синевир» працює в посиленому режимі. У разі виявлення браконьєрів, їх чекає покарання згідно чинного законодавства.

Поряд зі заходами охорони, працівники НПП «Синевир» здійснюють підгодівлю оленів та козуль. Численні годівниці у різних урочищах наповнені сіном, а солонці – сіллю.

Національний природний парк «Синевир» застерігає усіх жителів і гостей регіону бути пильними та не вдаватися до дій, які можуть зашкодити диким тваринам у цей важкий для них час, повідомляють в НПП “Синевир”.

https://zakarpattya.net.ua/

Leave a Reply