Сьогодні, 16 січня, у Мукачівському районі директорам шкіл дали рекомендації призупинити навчальний процес на два дні. Відповідні рекомендації надійшли від Управління освіти, молоді та спорту Мукачівської РДА. Про це повідомляють власні джерела інтернет-видання “PMG.ua”. “У зв’язку зі складними погодніми умовами та з метою недопущення захворюваності на ГРВі, рекомендовано керівникам закладів освіти призупинити навчально-виховний процес на 17-18 січня”, – йдеться у документі. Зазначимо, що керівники закладів освіти тепер мають самостійно вирішувати, чи призупиняти навчально-виховний процес, чи ні.
Leave a Reply