RADIO7

#добреналаштоване

У Мукачеві реконструюють будівлю поліклініки за 47 мільйонів гривень

У Мукачеві реконструюють будівлю поліклініки за 47 мільйонів гривень

Понад 47 мільйонів гривень бюджетних коштів відділ капітального будівництва виконавчого комітету Мукачівської міської ради планує виділити на реконструкцію будівлі поліклініки ЦРЛ по вул. Грушевського.

Таке повідомлення з’явилося на сайті електронних закупівель «Prozzoro». Мукачівці такій новині відверто обурились, адже більшість будівель, на реконструкцію яких влада міста раніше так само оголосила тендер і виділила десятки мільйонів гривень, залишаються на стадії ремонту. Тож чи справді це можна назвати покращенням якості обслуговування жителів міста чи банальним роздерибанюванням коштів платників податків? Висновки за вами.

Тендер на ремонт поліклініки вартістю майже 47 мільйонів гривень уже провели, переможцем визнали ТЗОВ «П.К.ПЛЮС». Про це стало відомо з сайту електронних закупівель Prozorro, пишуть «Наші гроші. Львів». Згідно з угодою, фірма оновить приміщення до кінця 2019 року. В двох корпусах вона замінить підлогу, поставить металопластикові вікна та двері, перекриє дах в старому корпусі. Також компанія зробить основні інженерні системи: опалення, каналізацію, вентиляцію тощо. Озеленить та освітить територію поліклініки. За ці роботи підрядник отримає 1,8 млн. грн. прибутку. На торгах фірма-переможець змагалася з ПП «Укрпромбуд-Б».

Під час торгів учасники знизили свої пропозиції на 427 тис. грн. та 64,4 тис. грн. Фірма «П.К. Плюс М.» з нульовим статутним капіталом зареєстрована у липні 2017 року в с. Бенедиківці Мукачівського району. Її засновником та директором є місцевий 40-річний місцевий житель, який ще в червні 2018 року працював майстром мукачівського ТОВ «КМЗ» . На поточні торги фірма «П.К. Плюс М.» завантажила довідку про залучення субпідрядників, в якому замість своєї назви вказала ТОВ «МукачівБуд». Ця компанія належить депутату Завидівської сільради Мукачівського району – йдеться у публікаціях.

Реконструкція поліклініки – перше велике державне замовлення, яке отримала фірма «П.К. Плюс М.». Раніше фірма працювала за суттєво дрібнішими підрядами – підписувала договори в середньому на 200 тис. грн, протее загалом отримала підрядів на 5,1 млн грн.

Джерело: http://m-studio.net.ua/u-mukachev%D1%96-rekonstrujujut-bud%D1%96vlju-pol%D1%96kl%D1%96n%D1%96ki-za-47-m%D1%96ljjon%D1%96v-griven/

 

Leave a Reply