Більше 150 вчителів зібрала освітня (не) конференція в Мукачеві. Основний меседж заходу реформування системи в умовах дитино центризму та розвитку зацікавленості у школярів.
Поділитися досвідом приїхали експерти різних галузей, від фінансової грамотності, емоційного мислення до використання коміксів та популярної гри майн крафт у навчальному процесі.
Не конференція має не стандартний формат. Закон про дві ноги дозволяє змінювати локацію, у пошуках спікера із найбільш цікавою темою лекції. Серед учасників не тільки закарпатці, але й педагоги з інших областей України. А поради щодо викладання іноземної мови вчителям давала представниця закордону, викладач німецької мови Сара Генель.
В Україні вже провели 55 регіональних (не) конференцій. Однією із цілей кожного вчителя на заході сертифікат про підвищення кваліфікації. Вперше (не) конференцію EdCamp організували у 2010 році у США.
Leave a Reply