RADIO7

#добреналаштоване

У Мукачеві нацгвардійці виявили 4 предмети схожі на ножі та 14 грамів ймовірних наркотиків

У Мукачеві нацгвардійці виявили 4 предмети схожі на ножі та 14 грамів ймовірних наркотиків

За минулу добу у Мукачеві військовослужбовці 3 батальйону 2 Галицької бригади Національної гвардії України, під час несення служби з охорони громадського порядку, чотири рази затримували молодиків з ймовірними наркотичними речовинами. За добу загальна вага вилучених речовин склала 16 грамів.

 

Пізнього вечора спільний піший патруль працівників поліції та НГУ, на вулиці Ілони Зріні запримітив людину, яка різко змінила напрям руху при появі правоохоронців. Наздогнавши підозрілу особу, було прийнято провести поверхневий огляд. У кишені джинсів молодика виявлено згорток з подрібненою речовиною рослинного походження вагою близько 4 грамів. Чоловіка доставили до Мукачівського районного управління поліції за підозрою у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого статтею 309 ККУ.

 

Також на вулиці Метрополита Володимира було виявлено чоловіка, який мав при собі 3 грами зеленої речовини рослинного походження, що зовні нагадувала марихуану. З такою самою речовиною вагою 4 грами було затримано чоловіка на вулиці Одеській та ще з 3-ма грамами речовини схожої на марихуану на вулиці Росвидівській.

 

На вулиці Одеській, близько двадцять другої години, спільний піший патруль, помітив сварку між двома чоловіками. Підійшови до них ближче, до правоохоронців звернувся один з учасників конфлікту, повідомивши, що його знайомий погрожував розправою ножем. У 28-річного мукачівця, на якого вказав заявник, виявили предмет, схожий на ніж.

 

Майже одночасно правоохоронцям довелося втручатися у схожу сварку на вулиці Підгорянській. Самостійний автопатруль НГУ затримав 30-ти річного мукачівця, який після спільного зі своїм знайомим розпиття алкогольних напоїв, вчинив сварку, витягнув ніж і почав погрожувати ним вбивством. Речовий доказ – 16 сантиметровий предмет, схожий на ніж – вилучено працівниками поліції.

В обох випадках на місцях працювала слідчо-оперативна група Мукачівського районного управління поліції.

 

Ще два предмети схожі на ніж було виявлено у чоловіків на вулицях Першотравнева Набережна та Токаря.

 

Leave a Reply